Viewfinder
UX — Web

Bez kategorii

Viewfinder to działający na polskim rynku od 2006 r. impresariat reprezentujący najlepszych reżyserów, operatorów, scenografów i kostiumografów filmowych i reklamowych. Strona internetowa firmy pełni rolę portfolio reprezentowanych twórców, ale również codzienne narzędzie pracy w domach produkcyjnych i działach produkcji agencji reklamowych, gdzie dobierani są twórcy do realizowanych projektów. Z myślą o jej użytkownikach zaprojektowaliśmy ją tak, aby maksymalnie skrócić drogę do poszukiwanego twórcy.
 
Odwiedź stronę
viewfndr.tv
 

Stworzyliśmy alfabetyczny katalog twórców z możliwością filtracji według poszukiwanej kategorii. Slideshow z podglądem portfolio już na poziomie katalogu pozwala na zapoznanie się ze stylem twórcy bez wchodzenia do jego zakładki.

 

 

Dla użytkowników szukających konkretnego twórcy dodaliśmy Index. Szybki dostęp do niego ułatwia guzik funkcyjny umieszczony niestandardowo w lewym górnym rogu strony, tak aby zawsze był pod ręką.
Mimo dużej ilości kontentu strona jest bardzo lekka, co umożliwia jej szybkie przeglądanie w biegu, także na urządzeniach mobilnych bez dostępu do WiFi.

 
credits
ux — Piotr Nowicki
web design – Leszek Juraszczyk
code — Cogitech
 
wszystkie projekty