UX – Web Design

Televisor

Televisor Studio to postprodukcyjne studio roku KTR 2016 i 2018, ponad 1200 projektów reklamowych, dziesiątki teledysków i animacji do gier komputerowych oraz pasja łączenia sztuki z technologią. Nowa strona internetowa studia, to najbardziej zaawansowany projekt portfolio, jaki dotychczas zrealizowaliśmy.

Sekcja Works to ponad 300 prac, ciągle rozrastające się i zarazem największe portfolio z jakim dotychczas pracowaliśmy. Do jego przeglądania zastosowaliśmy dynamiczną filtrację, skrypt Lazy Loader umożliwiający płynne ładowanie niekończącej się treści oraz guzik Quickplay, który umożliwia szybki dostęp do filmów z pominięciem podstrony projektu.

Podstrona Case Study zaprojektowana jest z modułów / tekst, zdjęcia, filmy, GIF’y /, które z poziomu panelu można dowolnie dodawać i zmieniać ich kolejność. Dzięki temu konstrukcja każdego Case Study może być dopasowana do jego treści, nadając mu jednocześnie indywidualny charakter.

Sercem strony jest Player. Oparliśmy go na silniku Vimeo, zaprojektowaliśmy do niego nawigację oraz dodaliśmy funkcję przeglądania dwóch równoległych filmów, dzięki czemu użytkownik może w trakcie filmu przełączać oglądane warstwy animacji.

Pomimo dużej ilości kontentu cała strona w dynamiczny sposób prezentuje się zarówno na desktopie, jak i na urządzenia mobilnych.

Credits

UX / Creative direction

Piotr Nowicki

Web Design

Leszek Juraszczyk

Code

Owls Department