UX – Web Design – Code

Closer Music

Tworzą platformę, która łączy świat muzyki i biznesu. Licencjonują i produkują muzykę do reklam, telewizji, filmu, gier i retail’u. Stworzyliśmy dla nich internetowy Katalog muzyczny, w skład w którego wchodzi kilkaset godzin muzyki w różnych gatunkach współtworzonych przez producentów i artystów z całego świata. 

Projektując stronę zdecydowaliśmy się na prosty i nieregularny design, aby nadać stronie nowoczesny i wyjątkowy charakter, który wyróżni się na tle generycznej kategorii.

Sercem całej strony jest Katalog ponad 1000 Utworów z dedykowanym Player’em do ich odtwarzania. Aby uprościć użytkownikowi drogę do poszukiwanego Utworu, zaprojektowaliśmy złożoną filtrację opartą na tagach uporządkowanych według kategorii (Gatunek, Nastrój, Instrument, Przeznaczenie, Tempo), które zostały przypisane każdemu Utworowi. 

Użytkownicy, którzy założą konto otrzymują dostęp do Katalogu wraz z funkcją Koszyka oraz funkcją Ulubione, umożliwiającą zapisywanie wybranych Utworów na własnej Playliście. Wdrożyliśmy w tym celu serię narzędzi do tworzenia konta, logowania, przypominania hasła, edycji danych i zapisywania wybranych Utworów.

Wszystkie funkcje dostępne są na urządzeniach Mobilnych, dzięki czemu użytkownik może odsłuchiwać i zapamiętywać Ulubione Utwory z każdego miejsca i o każdym czasie.

Credits

User Experience

Piotr Nowicki

Web Design

Mateusz Madura

Code

Owls Department